טכנאים מוסמכים לכל סוגי המחשבים

לחברת אר.סי.סי. ניסיון עשיר בתחום המחשבים ואינטרנט. בידינו קשת רחבה של שרותי מחשב לפרטיים ובתי-עסק. באתר הלקוח ו/או במעבדות החברה. צוות מעבדת מחשבים שלנו, הכולל טכנאי מחשבים ורשתות מיומנים ומקצועיים. שמח להציע פתרונות מחשוב לכל בעיה באשר היא.

בנייה ועיצוב של אתרים

בעזרת תוכנה מתקדמת לבניית אתרים דינאמיים באינטרנט וניהול התכנים מבוססי מסד-נתונים והאובייקטים שבו. אנו דוגלים בעיצוב אתר אינטרנט מקצועי בהתאמה אישית מלאה לצרכים שלכם. ללא שימוש בתבניות מוכנות. בעזרתנו, יהיה ברשותכם אתר אינטרנט מעוצב וייחודי ע"י גרפיקאים מקצועיים של חברת אר.סי.סי. במערכת מנגנונים מתקדמים לקידום אתרים במנועי חיפוש.. לכן, אם לאחר שבניתם את אתר חלומותיכם, תרצו גם לחשוף אותו לעיני-הציבור, המערכת תתמוך בכל הכלים שבשוק כעת.

מכירת מחשבים וציוד היקפי

חברת אר.סי.סי נותנת שירותי מכירה של מחשבים וציוד היקפי. המוצרים שמגיעים לחנות הם שילוב אופטימאלי של מותג / מחיר. מבין מוצרינו ניתן למצוא גם ציוד היקפי למחשב למשל: מאווררים למחשבים, נגנים, זיכרונות למחשבים, למחשבים ניידים ולמצלמות, רמקולים איכותיים, רמקולים ניידים, ראוטרים ומגברי אינטרנט אלחוטי, סוללות ומטענים, אוזניות ומיקרופונים, דיסקים לאחסון וגיבוי נתונים, מוצרי בלוטות', מקלדות ועכברים ועוד רבה הדרך. גשו לחנות המקוונת, אם לא מצאתם, צרו-קשר! נציג שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.

רשתות ותקשורת מחשבים

כחלק מהיותה מערך טכני לתקשורת ממחושבת, ניתנים בחברה שירותי תקשורת מקצועיים שמספקים ללקוחותינו את כל הנדרש בתחום המחשוב: תכנון והקמה של רשתות ומערכי מחשוב, תחזוקה שוטפת של משרדי/בית הלקוח. בדיקה והגדרה של גיבויים, מניעת וירוסים וגניבת מידע עסקי, ייצוג מול ספקיות צד שלישי (תוכנה, חומרה, אינטרנט, בזק) ועוד…